Yorumlar

Akademiden Kültür Sanat

GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞMANIZ ÇOK DEĞERLİ…

Akademiden Kültür Sanat olarak hedefimiz; sosyal, duygusal, zihinsel ve bedensel özellikleri geliştirmek,  estetik anlayışa katkı sağlayarak yaratıcılığı artırmak, özgün düşünceyi destekleyerek farklı bakış açıları kazandırmak ve duygusal açıdan rahatlamayı sağlayarak hayattan keyif almayı öğretmektir.

Hayatta başarılı ve mutlu olmak için sadece akademik başarı yeterli değildir. Bireyler akademik yönden olduğu kadar sosyal yönden de kendilerini geliştirmelidir.

Sanatla uğraşan bireyler hayata farklı pencerelerden bakma yetisini geliştirmektedir. Bu kapsamda Sanatın eğitimdeki en temel rolünü, başkaları gibi olmak yerine kendileri gibi olmaları için bireylere yol göstermesi olarak tanımlayabiliriz.

Yaşamlarında mutlu olmayı başarabilen bireyler eğitim hayatlarının bir evresinde mutlaka sanat eğitimi ile temas etmişlerdir. Sanat eğitimine başlamak veya başlatmak için hiç bir  zaman geç değildir.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın hayat yolculuklarına mutlu birer birey olarak devam etmelerine katkıda bulunabilmek arzusuyla hizmet veren kurumumuz; sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve henüz yolu sanatla kesişmemiş ailelerimize rol model olması anlamında görüşlerinize çok değer vermektedir. Saygılarımızla…

Yorumlar

 1. Avatar photo Tuğçe Şimşek dedi ki:

  Oğlumuz hem bateri hem drama derslerine katılıyor. Sanatla uğraşmanın çocuğun her alandaki gelişimine katkısı yadsınamaz. Emeklerinden dolayı tüm akademidensanat ailesine sonsuz teşekkürler

 2. Avatar photo Meryem aydin dedi ki:

  Akademiden sanata ailesinin bir parçası olali 2.yildan fazla oldu güler yüzlü çözüm odaklı bir ortam en önemlisi ise çocuklara olan ilgileri çok güzel çok severek geliyoruz…

 3. Avatar photo Mustafa ve Banu dedi ki:

  Başladığı günden beri hem ciddi hemde samimi duruşları nedeniyle kendilerine çok teşekkür ederiz. Özge öğretmenin kızımız uzerindeki yaklaşımı çok fazlasıyla güzel ve iyi kizimizin jimnastik sevmesindeki önemli faktör ve aynı şekilde hassasiyetleri nedeniyle akademiden sanat okuluna teşekkür ederiz…

 4. Avatar photo Gökmen dedi ki:

  Başarı için, doğru zamanda doğru yerde olmaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Oğlumun 5 yaşında merak saldığı piyano vesilesiyle 2018 yılında Akademiden ailesi ile tanıştım. Piyano çalmayı daha çok sevmesinde ve başarılarındaki katkılarından dolayı başta emeği geçen öğretmenlerimiz olmak üzere; bir sanat kurumunda olması gerekenleri eksiksiz yerine getirmeyi başaran, kurumu ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan yöneticilerine, çalışanlarına ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.

 5. Avatar photo Yasemin Dündar dedi ki:

  Kızım iki senedir drama derslerine katılıyor. Çok severek gidiyor. Bize bu imkanı guleryuzle sunduğunuz için teşekkür ederim.

 6. Avatar photo Semra Yeşilyayla dedi ki:

  Yıllardır Akademiden Sanat ailesinin bir parçası olduk, iyi ki yollarımız kesişti, kızımın resime olan sevgisi Senem Hoca sayesinde daha da aşka dönüştü.. İyi ki varsınız iyi ki sizinleyiz sevgili Akademiden Sanat ailesi…

 7. Avatar photo Burçin dedi ki:

  Akademiden Sanat ailesine katıldığımız için çok mutluyuz. Güler yüzleri ilgi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Sayenizde kızımız daha özgüvenli bir birey olma yolunda ilerliyor iyi ki siz ❤

 8. Avatar photo Mehmet Kırem dedi ki:

  Aydın Akademiden Sanat’ın kapılarından içeri girdiğinizde ilk göze çarpan hocaları ile olsun yönetim kadrosu ile olsun güler yüzlü ve samimi olmaları. Çocuklarıma piyano ve bateri eğitimi alıyoruz, bizler anne baba olarak memnunuz, çocuklarımız mutlu. Kaliteli ve özverili eğitim verdikleri aşikar.Çocuğunuzun sizin bilmediğiniz yetenekli yönlerini akademiden ailesi ile birlikte ortaya çıkarabilirsiniz.Aile diyorum çünkü biz öyle hissediyoruz.

 9. Avatar photo Güzel Uçak dedi ki:

  Temmuzdan itibaren gidiyoruz çok memnunuz kızım her cumartesini heyecanla bekliyor İlgi alaka da çok güzel sonsuz teşekkürler

 10. Avatar photo Aysel A. dedi ki:

  Guzel iletisim, cözüm odakli calisma ve ennönemlisi cok memnun kaldigimiz egitimleriyle iyi ki Akademiden Sanat diyorum..

 11. Avatar photo Fatma dedi ki:

  2 kızımda akademidende kurs alıyor çok memnunuz ilginizden çok severek geliyoruz teşekkürler

 12. Avatar photo Fikriye dedi ki:

  Akademiden sanat ailesine katılmaktan çok mutluyuz Güler yüzlü samimi bir yer kızım burada bale ve piyanoya devam ediyor öğretmenlerini çok seviyor akademiden sanat ailesine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum

 13. Avatar photo Sadi ŞEKERZADE dedi ki:

  Kızım dans ve yaratıcı drama kurslarına heyecan ve sevinç içinde çok isteyerek devam ediyor. Devam ettiği iki kursta hafta sonu olduğu için, hafta sonu birlikte daha çok vakit geçirmek adına kurslardan birini bırakması için ne kadar ikna etmeye çalıştıysam da başaramadım 🙂 Akademiden ailesine hem çocuklar için hem de aileleri için sundukları temiz, ferah ve modern fiziksel koşulların yanı sıra ekibinin her zaman samimi, güler yüzlü ve yüksek enerjili bir şekilde kızımın severek ve isteyerek güçlü yönlerini geliştirmesine sağladıkları katkı için teşekkür ederim.

 14. Avatar photo RAMAZAN dedi ki:

  Akademiden Sanat ailesi ile tanışalı yaklaşık 8 ay kadar oldu ilk başlarda tereddütlerimiz vardı ama daha sonra iyiki tanışmışız dediğimiz bir eğitim kurumu oldu kızım derslerine her seferinde istekle ve sevinçle gidiyor. Öğretmenlerimiz ve kurucuları her zaman güler yüzlü ve her konuda yardımcı oluyorlar .Teşekkürler Akademiden ailesi.

 15. Avatar photo Tuğba GÖVERÇİN dedi ki:

  Kızımın piyano eğitimi için tercih ettik çok da memnun kaldık açıkçası İdil Hocamızın emeklerine sağlık.Alaninda iyi bir öğretmenimiz ayrıca ortamını da çok seviyoruz.Huzurlu sakın bir ortamı var ayrıca Özge Hanım’ın güler yüzlü hoş sohbeti ile bekleme süremiz nasıl geçiyor anlamıyorum Oradaki herkese cok teşekkür ederim.

 16. Avatar photo Avniye Şendir dedi ki:

  Yaklaşık 4 yıldır Akademiden Sanat ailesi ile birlikteyiz .Tüm ekip öyle ilgili ve sevgili ki kendinizi aileden biri olarak hissediyorsunuz . İçim çok rahat bir şekilde çocuğumu size emanet edebiliyorum.
  Jimnastik eğitimi ile fiziksel gelişim sağlarken , Yaratıcı Drama eğitimi ile yaşıtlarına göre kendini daha iyi ifade edebildiğini ve beden dilini kullanmayı gözle görülür derecede ilerlettiğini gözlemleyebiliyorum.
  Sizler kadar donanımlı, profesyonel ve samimi çalışan kimseye rastlamadım. Denizhan ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

 17. Avatar photo Duygu Taştekin dedi ki:

  Huzurlu ve sakin ortamını çok seviyoruz,ticareti degil sanatı ve eğitimi temel alan profesyonel bir ekip.Tesekkurler

 18. Avatar photo Güliz Gürsoy dedi ki:

  Öğretmenlerimizin ve idari kadronun sıcak ve güleryüzlü olmasından dolayı çok mutluyuz kızım jimnastiğe severek geliyor. Gerçekten bir aile ortamı yaşattıkları için Akademiden sanat merkezine çok teşekkür ederiz.

 19. Avatar photo Emine Öykü dedi ki:

  Akademiden Sanat ailesini tanımış olmaktan çok mutluyuz. Sıcak güler yüzlü bir ortam. Çocuklarımız isteyerek severek ders günlerini bekliyor. Düzenli ders takibiyle çok büyük ilerleme görüyoruz. Gerek idare kısmı gerek öğretmenlerimiz işinde en iyileri. Ebeveynler ve çocuklar çok mutlu.

 20. Avatar photo Funda dedi ki:

  Akademide sanat kendini sanata adamış bir eğitim kurumu.. O kadar şanslıyız ki Aydında böyle bir kurum olduğu için.. Kızım piyanoya eğitimi için gidiyor imkanımız olsa daha farklı sanat dallarınada göndermek isterim.. Klasik eğitimin tamamen dışında.. Tüm akademi sanat ailesini, bu kuruma gönül verenleri canı gönülden kutluyoruz.. İyiki yolumuz sizinle kesişmiş ve İyiki bizde buraya aitiz..

 21. Avatar photo Deniz DOĞANHANOĞLU dedi ki:

  Değerli Akademiden Sanat ailesi sizleri tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum.Emeğinize sağlık.Her şey için teşekkür ederim. İyi ki varsınız…

 22. Avatar photo Feryal Filek dedi ki:

  Akademiden sanat ailesiyle yollarımız bu yıl kesişti… Ben 48 yaşındayım sanatın ve müziğin yaşı olmadığına birkez daha sizlerle anlamış oldum.. Güleryüzünüz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim iyiki varsınız…

 23. Avatar photo Burcu dedi ki:

  Üç yıldır kızım için piyano eğitimi alıyoruz profesyonel eğitim kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile ogrenimlerimize devam ediyoruz

 24. Avatar photo Gözde Meşe dedi ki:

  Oğlumun jimnastiğe ilgisi olduğunu farkettik ama 3 yaşında olduğu için bir kursa adapte olabilir mi diye çekincelerimiz vardı.Akademiden ailesinin yaklaşımı ve ilgisi sayesinde oğlum jimnastiğe koşa koşa geliyor burda mutlu olduğunu bilmek bizim için çok değerli.

 25. Avatar photo Dilek Cıngır dedi ki:

  Sevgili akademiden sanat ailesi tek cümleyle aradığımız yersiniz sayenizde artık kızım sporu çok seviyor..Başarılarınız daim olsun inşallah teşekkür ederiz

 26. Avatar photo Fethiye ERDEM dedi ki:

  Bi görüşelim diye uğrayıp, gördüğümüz samimiyet sonucu kızımın kaydını yaptırıp çıktık. Üstelik bir branş derken çift branşa geçtik. Kızımı beklerken gördüğümüz güleryüz ve misafirperverlik sonucu bu seneyi geçtik seneye hangi kursa gelsek diye planlar yapmaya başladık. Akademiden Sanat Ailesi herşey için sonsuz teşekkürler…

 27. Avatar photo Mehmet Censur dedi ki:

  Kızım jimnastiğe çok severek gidiyor. Öğretmenlerimiz ve idare çok ilgili. Çok sıcak bir ortam var. Tüm velilere tavsiye ederim.

 28. Avatar photo Nermin Aydoğdu dedi ki:

  Severek eglenerek geldiğimiz yer ☺️Oğluma çok iyi geldi ♥️her şey için cok minnetdarim

 29. Avatar photo Buse Akdağ dedi ki:

  3 yaşındaki kızımın jimnastik derslerine sevinçle gittiği yer. Öğretmenlerimi çok seviyorum onlar da beni çok seviyor demesi de benim için oldukça kıymetli. (Hatta öğretmenlerine beğendirmek için 10 dakika çorap seçiyoruz 🙂 işletmecileri de oldukça ilgili ve güleryüzlü. İyiki varsınız.

 30. Avatar photo Dursun dedi ki:

  En kıymetlilerimizi en kıymetliniz gibi gördüğünüz için teşekkürler….
  Kurs gibi değilde Sıcak bir yuva gibi hissetirdiginiz için tesekkuer…
  Hep samimi içten gulumseminizle karşılaştığınız için teşekkürler…
  Çocuklarımızla birlikte severek en çokta eğlenmek için geldiğimiz AKADEMİDEN Teşekkürler teşekkürler herşey için Çok Çok teşekkürler. AKADEMİDEN AİLESİNDEN OLMAK AKADEMİNLİ OLMAK EN GUZELİ…

 31. Avatar photo Aydoğan Özsoy dedi ki:

  Akademiden Sanat ile tanıştığımız için memnunuz. Biz açıkçası biraz okula yabancılık çeken evladımızı, sanat branşlarıyla buluşturup onu daha verimli hale getirmek ve de içindeki yeteneği ortaya çıkarmasını sağlayarak ona yardımcı olmaktı. Bunu da Akademiden Sanat ve siz değerli eğitmenlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Fayda ve katkılarından dolayı Akademiden Ailesi’ne teşekkür ederiz.

 32. Avatar photo Burcu dedi ki:

  Çocuklarımın sizin kurumumuzda sanatla iç içe olması ebeveyn olarak bizleri çok mutlu ediyor sanata verdiginiz önem ve özveri için sizleri tebrik ediyorum iyi ki Akademiden Sanat:))

 33. Avatar photo Özge Öner dedi ki:

  Okul ve öğretmen travması olan kızımıza tekrar okulu sevdiren bu güzel kuruma teşekkür ederiz. İyi ki sizlerle kesişti yolumuz.. Her şey için çok teşekkür ederiz sizlere

 34. Avatar photo Sude dedi ki:

  İyi ki yolumuz Akademiden Sanata düşdü.Cocuklarımız burda sanatla eğlenceli vakit geçiriyor biz de dinleniyoruz,yeni arkaşlarımız oldu.Öyrencilerinize ve sizlere başarılar diliyorum.

 35. Avatar photo Sevcan çiftci dedi ki:

  Kizimin cok severek katıldığı piyano kursunu ilgileri için ogretmenimz Doğukan bey ve akademi ailesine çok teşekkür ediyorum

 36. Avatar photo Gizem GürelDönük dedi ki:

  İki yıl önce kızımın resme olan ilgisi üzerine Akademiden ailesine katıldık. Değerli öğretmenimiz Senem hanımın katkılarıyla kızım Bilsem’i kazandı. Resimden sonra piyanoya da başladı, oldukça ilerledi ve artık haftasonu rutinimiz Akademiden Sanat. İlgi ve emekleri için çok teşekkür ediyorum. Çocuklarınızı ilgi ve yetenekleri doğrultusunda desteklemek istiyorsanız mutlaka uğramalısınız.

 37. Avatar photo Özgür dedi ki:

  Akademiden sanat ailesine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz sizlerin sayesinde güzel gelişmeler kaydettik iyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanımışız

 38. Avatar photo Emine Aydoğdu dedi ki:

  Kızımın piyano çalma isteği vardı araştırdık akademidenle yolumuz kesişti iyiki kesişti çok memnunuz kızım ilk günkü heyecanla ve severek devam ediyoruz teşekkürler akademiden ailesine

 39. Avatar photo Senem dedi ki:

  Sınava hazırlık sürecimde yanımda olduğu için akademiden sanata teşekkür ediyorum. Güleryüzlü ve işini hakkıyla yapan hocalarıyla harika bir eğitim ortamı sunuyor herkese tavsiye ederim

 40. Avatar photo Mine Alpakut dedi ki:

  Akademiden sanat ile cimnastiği çok sevdik ve kısa sürede neler başarabildiğimizi gördük. Kıymetli öğretmenlerimizle inancımız ve isteğimiz katlandıkça artıyor. Ayrıca Akademiden Sanat ailesine güler yüzleri ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 41. Avatar photo Funda dedi ki:

  Akademiden sanat ailesine ilgisi güleryüzü ve sanata verdiği önem için çok teşekkür ederiz.. Aydın da böyle bir kurumun olması ayrıcalıktır.. İyiki sizinle yollarımız kesişmiş ve İyiki sizi tanımışız.. Klasik eğitim sistemine asla benzemeyen harika ötesi eğitmenleriyle çok daha büyük başarıları hak ediyorsunuz.. Her şey gönlünüzce olsun.. Tabiiki bizde sizin yanınızda olarak

 42. Avatar photo Merve dedi ki:

  Akademiden ailesine güler güzünüz ve sevginizle kızım resim kursuna olan hevesi daha çok artı teşekkür ederiz

 43. Avatar photo Özlem dedi ki:

  Değerli Akademiden Sanat Ailesi,
  İlginiz, güleryüzünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim. Bir yıldır piyano derslerine büyük bir hevesle devam ediyorum. Kendime çok iyi bir yatırım yaptığıma inanıyorum. Sanata ve spora olan katkılarınız çok değerli…❤️

 44. Avatar photo Meltem Yiğit dedi ki:

  Sevgili Akademiden Sanat ailesine katılmakla çok doğru bir karar vermişiz kızımızin bir yıl önce bale hevesiyle başlayan maceramız bu yıl da cimnastik olarak devam ediyor iyiki varsınız ❤️

 45. Avatar photo Esra Erden dedi ki:

  Sevgili Akademiden ailesi, güler yüzünüz ve ilginiz için minnettarız. Oğlum büyük bir istekle derslerine katılıyor. Burası Aydın için büyük bir şans, yolunuz açık olsun.

 46. Avatar photo Merve dedi ki:

  Akademiden Sanat’a başlayalı henüz bir ay oldu ama şimdiden kızlarımda olumlu etkileri olduğunu fark ediyorum. Gerçekten çocuklarin ufukları açılıyor ve daha kendinden emin bireyler haline geliyorlar. 2 kızım jimnastik ve yaratıcı drama derslerini alıyor. Derslerden ve öğretmenlerinden çok memnunlar. Onlar mutlu ben mutlu

 47. Avatar photo Ayşegül dedi ki:

  Kızımın dans yapabileceği tek adres gerçekten severek gidiyor hersey için teşekkür

 48. Avatar photo Nalan dedi ki:

  Değerli Akademiden ailesi, oğlumun isteği üzerine gitar kursuna başladık ve sizlerle yollarımız kesişti. İyi ki de kesişmiş diyoruz. Umarım enerjiniz hep böyle güzel devam eder, yolunuz açık olsun…

 49. Avatar photo Anonim dedi ki:

  2 yıl önce kızımızın bale eğitimi için başladığımız akademiden sanat bugün kızımızda piyano ile hız kesmeden devam etmekte hergün değer katarak yükselttiğiniz için akademiden ailesine çok tşk ederiz

 50. Avatar photo Duygu eda dedi ki:

  Biz akademiden ailesine katıldığımız için çok muyluyuz enerjileriyle ve güler yüzleriyle samimi sıcacık bir ortam iyiki varsınız…

 51. Avatar photo Nilgün dedi ki:

  Kızımızın isteği üzerine baleye yazdırdık daha çok yeniyiz ama güler yüzleri ve gösterdikleri ilgi sayesinde uzun zamandır burdaymış gibi hissediyoruz kızımda çok severek geliyor herşey için teşekkür ederiz

 52. Avatar photo Esra soysal dedi ki:

  Kızımın bale aşkını karsilayabildigimiz en doğru yerdeyiz, ikinci yılımız bnce daha da beraber olacak gibiyiz. Hersey için Teşekkürler Akademiden ailesi iyiki tanıştık sizinle

 53. Avatar photo Gamze dedi ki:

  Hep bir kizim olursa baleye gondermek istiyordum cok sukur ki Allah nasip etti. Bir hayaldi Akademiden sanat bir tanisma vesilesiyle aslinda nasip oldu. Mayis ayinda basladik okulumuz harika a dan z ye herkes guleryuzlu. Insallah kizimda hic birakmaz ve hep suan ki istekle gelir. Daha nice beraber yillar geciririz insallah. Kizimda bizde cok mutluyuz tesekkurler Akademiden Sanat

 54. Avatar photo Esma Sevgili dedi ki:

  Bu akademi bizim için çok değerli, kızımın sanat alanındaki ilk adımları hem keyifli geçiyor hem de profesyonel bir süreçten geçtiği için çok memnunuz bu nedenle Nazilli’den katılıyoruz. Yetişkinler için resim kursu da talep ediyorum. Ders saatleri bana uygun olsaydı da piyano ve şan kursu kendim için istiyordum.

 55. Avatar photo Anonim dedi ki:

  Akademinle yolumuz kesişeli iki yıl oldu. Kızımız çok severek gidiyor derslerine. Ögretmenler ve kurucular guler yüzlüler İyi ki varsin Akademiden Sanat…

 56. Avatar photo Ümran Morgil dedi ki:

  Akademiden ile tanışmamız yaklaşık 8 ay kadar oldu. İyiki tanışmışız dediğimiz bir eğitim kurumu kızım dersler için her seferinde istekle gidiyor. Öğretmenlerimiz ve kurucuları her zaman güler yüzlü. Teşekkürler Akademiden ailesi.

 57. Avatar photo Canan-Yaren dedi ki:

  Akademiden Kültür Sanat ailesi, samimiyetiniz ve güler yüzlülüğünüz çocuklarımıza ve bizlere güzel bir enerji veriyor. Öğretmenlerimizin emekleri sayesinde çocuklarımız sanat yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sizleri tanımaktan çok mutluyuz. Başarılarınız daim olsun.

 58. Avatar photo Dilek dedi ki:

  Çok kıymetli Akademiden ailesi çocuklarımıza sanatı aşılayan bu arada ebeveyn olarak bizleri de sanatın içine çeken misyonunuza emeğinize sağlık çok teşekkür ederiz Aydın için büyük bir kazanç. Sanatla ilgili olan herkesin mutlaka yolu kesişmeli. İyi ki varsınız

 59. Avatar photo KURSAT dedi ki:

  Vizyonunuzu beğeniyorum.Her daim gelismeye yonelik buluyorum.Tebrikler.

 60. Avatar photo TUĞBA dedi ki:

  Oğlumun tiyatro ve sanata olan ilgisine en iyi destek veren en başarılı kurumsunuz inşallah çok çok güzel yerlere gelirsiniz çocuklarımız ile

Görüşleriniz Çok Değerli...